0
Тт тралното семейство Мая Новоселска и Теди Москов откриват празничната програма на "Дарик радио" този петък, когато частната национална медия посреща 12-ия си рожден ден и с нов дизайн на сайта си Darik.net.

По традиция на 21 януари радиото предоставя целия си ефир на политици и актьори, но сред водещите тази година ще има и участници в риалити шоуто "Биг брадър".

Пловдивчанката Стойка по прякор Пипирудата например е ангажирана да прочете прогнозата за времето в 18,15 ч.

На победителя в "Биг брадър" Здравко е предоставен цял час - от 9 до 10, а негов асистент пред микрофона ще е водещият на студийните издания на шоуто Ники Кънчев, който е известен и от ефира на "Дарик" с предаването си "На Изток от рая".

Кратките новинарски емисии на кръгъл час са поверени на победителки в конкурсите за "Мис България", централните обедни новини ще чете актьорът Кръстьо Лафазанов, а Иван и Андрей ще обобщят вестите от деня в 18 ч.

В празничната програма обаче ще преобладават политиците, като първа според предварителния график е юристката от БСП Татяна Дончева (от 8 до 9 ч.); лидерът на соцпартията Сергей Станишев пък е подготвил музикална класация.

Надежда Михайлова ще се изяви от 12 до 13 ч., когато неин гост в студиото ще бъде тв водещият Слави Трифонов, който ще отговаря на въпросите на синята лидерка.

Управляващите пък ще се представят първо в часа на икономическото предаване "Портфейл" (11-12 ч.) с финансовия министър Милен Велчев и главния данъчен директор Николай Попов.

Във времето за спорт след обедните новини (12,20-13 ч.) пред микрофона се очаква да застане главният секретар на МВР ген. Бойко Борисов, а говорителят на кабинета Димитър Цонев ще гостува в петминутната коментарна рубрика от 13 ч.

"Шоуто на Слави" ще бъде представено от актьорите Любо Нейков и Виктор Калев, а друго популярно тв предаване - "Господари на ефира", с водещите си Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека.

Приказливите лидери на "Новото време" Емил Кошлуков и Мирослав Севлиевски ще правят радиовариант на "Море от любов"; традиционно пред микрофона ще застане и министърът на транспорта и съобщенията Николай Василев.

В часа на спортното шоу "Гонг", естествено, ще се представи ресорният министър Васил Иванов-Лучано в компанията на олимпийците Мария Гроздева, Йордан Йовчев и Румяна Нейкова.

Заради разнородния състав на екипа в този ден са възможни промени на участниците и часа на тяхното включване, уточняват все пак от "Дарик".

Коментари 0
Кирилица:
Фонетична
Имате 2000 позволени символа

* Моля, коментирайте конкретната статия и използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и написани само с главни букви!

- Мамо, днес директорът на училището ме попита дали съм единствено дете в семейството. - Единствено си. И какво? - Директорът каза: "Слава Богу!".
Прочети целия
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Мицкоски се надява Тръмп да вкара РС Македония в ЕС

Мицкоски се надява Тръмп да вкара РС Македония в ЕС

Свят Преди 37 минути

Мицкоски: Ние сме сред първите, които подкрепят новото нормално

<p>Съдът остави в ареста четирима за вандалския акт в София</p>

Съдът остави в ареста четирима за вандализирането на сградата на ЕК в София

България Преди 1 час

Адвокат Петров от „Възраждане“: Ще обжалваме определението

Шествие за Украйна в центъра на София

Шествие за Украйна в центъра на София

България Преди 4 часа

Три години след началото на войната, светът показва солидарност към украинските граждани и военнослужещи

Почина звезда, носителка на "Грами", изпяла суперхитове

Почина звезда, носителка на "Грами", изпяла суперхитове

Свят Преди 5 часа

Флак печели пет награди "Грами", номинирана е осем пъти

Жестока автобусна катастрофа с много ранени в Германия

Жестока автобусна катастрофа с много ранени в Германия

Свят Преди 6 часа

Говорител на полицията съобщи, че 12 деца от детска градина са сред пострадалите

Румен Радев: Вандализмът е покушение срещу България

Румен Радев: Вандализмът е покушение срещу България

България Преди 6 часа

Президентът: Всеки има право на мнение и на протест, но законът е за всички

NOVA

Димитър Рачков и Герасим Георгиев - Геро преживяват всяко едно изпълнение в “Като две капки вода”

Любопитно Преди 7 часа

Любимото предаване „Като две капки вода“ навлиза в света на подкастите - всеки понеделник в 16:00 ч.

<p>България ще иска извънредни доклади от ЕК и ЕЦБ</p>

Росен Желязков: Внасяме бюджетите в Народното събрание още днес

България Преди 7 часа

Теменужка Петкова: България покрива критериите за еврозоната

Северът обеща мощна военна подкрепа за Украйна

Северът обеща мощна военна подкрепа за Украйна

Свят Преди 7 часа

Изходът от войната ще има фундаментални и дълготрайни последици

.

Къде заплатите растат най-много

България Преди 7 часа

Средният годишен бонус на работещите варира сериозно за различните сектори

<p>Ужас в Ню Йорк: Три жертви и един изчезнал след инцидент с лодка</p>

Ужас в Ню Йорк: Три жертви и един изчезнал след инцидент с лодка

Свят Преди 7 часа

Подробности за лодката и самоличността на пътниците не се разкриват

Георг Георгиев: Украйна има законното право сама да определя своето бъдеще

Георг Георгиев: Украйна има законното право сама да определя своето бъдеще

Свят Преди 7 часа

България потвърди категоричната си подкрепа за Украйна

Сметките ще ударят по джоба през март

Сметките ще ударят по джоба през март

България Преди 8 часа

Този февруари е най-студеният за последните години

Си обяви "безграничното партньорство" с Русия

Си обяви "безграничното партньорство" с Русия

Свят Преди 8 часа

Що се отнася до Украйна, Си заяви, че Китай е "доволен да види положителните усилия, положени от Русия"

Въоръжен взе заложници и уби един от тях в Турция

Въоръжен взе заложници и уби един от тях в Турция

Свят Преди 8 часа

На този етап няма информация за възможните мотиви на нападателя