Щуро забавление в шестата седмица на „Великият понеделник“
Източник: NOVA

Ш естата седмица на „Великият понеделник“ ще предложи две комедии – „Завръщането на Поли“ и „Негово превъзходителство Мистър Дънди“. Двете ленти се впускат в надпревара за зрителското одобрение, а изборът може да бъде направен на уебсайта https://greatmonday.bg. Филмът, който се превърне във фаворит на киноманите, ще бъде излъчен на 7 август от 21:00 ч. по KINO NOVA.

В „Завръщането на Поли“ Рубен Фефър (Бен Стилър) е уредил добре живота и кариерата си с игра на сигурно. Той е специалист по минимализиране на рисковете – никакъв риск, никакви загуби. Ако не й провърви в нещо, винаги има друга възможност – нова работа, ново жилище, друг град. Докато случайността не среща Рубен и Поли на едно парти. Наскоро (и често) зарязваният от жените Рубен решава, че поне веднъж шансът може да бъде на негова страна. В запознанството с Поли може би се крие възможността отново да вкара живота си в релси.

.
Източник: NOVA

Вторият филм, който ще се бори за гласовете на публиката, е „Негово превъзходителство Мистър Дънди“. В комедията Пол Хоуган играе самия себе си. Пенсиониран в Ел Ей и в сянката на своя герой на Дънди Крокодила, Хоуган получава предложение от английската кралица да стане рицар. Но преди да приеме, той е въвлечен в поредица от комични скандали, които заливат клюкарските предавания и социални медии. Ще успее ли да опази репутацията си достатъчно дълго, за да съхрани наградата и достойнството си?

Източник: NOVA

Феновете на седмото изкуство могат да изберат своя фаворит в сайта на „Великият понеделник“ – https://greatmonday.bg/. На 7 август, точно в 21:00 ч., ще стане ясно кой от двата филма е събрал повече гласове. По традиция зрителите, които участват в гласуването в единадесетото издание на „Великият понеделник“, могат да спечелят по два атрактивни подаръка всяка седмица. В края на кампанията един от всички гласували ще получи голямата награда – смарт часовник.

Не пропускайте най-интересното от „Великият понеделник“ по KINO NOVA. Повече информация за кампанията следете и във Facebook страницата на филмовия канал.

Съдията: - Подсъдимия, защо открадна кравата? - Господин съдия, тя ме погледна, аз я погледнах... и някакси... просто ей така се случи... съдбата ни събра!
Прочети целия
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Да помогнем на Галя: Майка на 5-годишно дете се нуждае от средства, за да пребори рака

Да помогнем на Галя: Майка на 5-годишно дете се нуждае от средства, за да пребори рака

България Преди 3 часа

Последната ѝ надежда е скъпоструващо лекарство, за което лекарите, макар и трудно, успели да уговорят доставка от Америка

<p>10 капки кръв могат да открият 12 вида рак&nbsp;с изкуствен интелект</p>

10 капки кръв могат да открият 12 вида рак с изкуствен интелект, години преди симптомите

Любопитно Преди 3 часа

Необходими са само 10 капки кръв, за да се открият до 12 често срещани вида рак

Алис Кепел - прабаба на кралица Камила и последната любовница на крал Едуард VII

Кралят, на когото прабабата на Камила е била любовница

Любопитно Преди 4 часа

Бурният живот на крал Едуард VII

Мощна експлозия разтърси пристанище в Иран, над 500 ранени

Мощна експлозия разтърси пристанище в Иран, над 500 ранени

Свят Преди 5 часа

Взривът се е чул в радиус от няколко километра

<p>Тръмп: Русия и Украйна са на крачка от мирно споразумение</p>

Тръмп: Има съгласие по основните точки на мирното споразумение между Русия и Украйна

Свят Преди 5 часа

Сега двете страни трябва да се срещнат на много високо равнище, за да го приключат, заяви американският държавен глава

Доналд Тръмп

Доналд Тръмп пристига за погребението на папата с послание към Путин и Зеленски

Свят Преди 5 часа

Той написа кратко съобщение в социалните мрежи

Японец мълча 20 години след семеен спор, но продължи да живее с жена си

Японец мълча 20 години след семеен спор, но продължи да живее с жена си

Любопитно Преди 6 часа

Двойката даже приветства трето дете през годините тишина

<p>Посрещнаха с аплодисменти Зеленски на площад &bdquo;Свети Петър&rdquo; във Ватикана</p>

Тръмп и Зеленски разговаряха преди погребението на папа Франциск

Свят Преди 6 часа

Двамата са се договорили да проведат допълнителни разговори след церемонията

Георг Георгиев: Папа Франциск остави следа в сърцата и душите ни

Георг Георгиев: Папа Франциск остави следа в сърцата и душите ни

България Преди 6 часа

Външният министър е част от българската делегация, която присъства на погребението на Светия отец в Рим

<p>Сбогом на един папа, рожден ден на една първа дама</p>

Мелания Тръмп отбелязва рождения си ден в деня на погребението на папа Франциск

Свят Преди 6 часа

Доналд Тръмп съобщи, че Мелания ще отпразнува личния си празник на борда на Air Force One

<p>Росен Желязков пристигна във Ватикана</p>

Министър-председателят Росен Желязков пристигна във Ватикана

България Преди 7 часа

„Негово Светейшество папа Франциск беше истински приятел на България. Неговото морално лидерство и отдаденост на диалога ще бъдат запомнени от поколенията“, заяви премиерът Желязков

Верижна катастрофа на АМ "Тракия"

Верижна катастрофа на АМ "Тракия"

България Преди 7 часа

Произшествието се е случило малко след 9:00 часа на 172-ри км

Стратегически ходове причиниха разрив между двойките във Вилата на любовта

Стратегически ходове причиниха разрив между двойките във Вилата на любовта

Любопитно Преди 7 часа

Любовната надпревара продължава всеки петък от 20:00 ч. по NOVA

Починала е обвинителката на принц Андрю - Вирджиния Джуфре

Починала е обвинителката на принц Андрю - Вирджиния Джуфре

Свят Преди 8 часа

41-годишната жена е била намерена мъртва в дома си