В исок адреналин, неочаквани обрати и изненадваща елиминация белязаха втория епизод на Hell’s Kitchen 7. Звездният отбор на Златните започна участието си в най-горещото кулинарно риалити с победа, позитивни емоции и страхотна екипна работа. Междувременно Червените успяха да поставят рекорд, издавайки всички свои поръчки в първата вечерна резервация, а слабото представяне на Сините доведе до напускането на главния готвач от с. Костенец - Валери Бояджийски.
![](https://m.netinfo.bg/media/images/51029/51029900/655-402-ff.jpg)
Вечерта в най-горещото кулинарно риалити започна с участието на Златните, като всяка от звездите приготви авторско ястие, с което да заяви себе си пред взискателния шеф Ангелов. Певицата Петя Буюклиева се представи отлично и изпълни специална серенада за шеф Ангелов. Иновативният десерт на дизайнерката Миглена Каканашева-Мегз обаче наклони везните в нейна полза и ѝ донесе имунитет.
![](https://m3.netinfo.bg/media/images/51029/51029901/655-402-ff.jpg)
Кулинарните приключения на звездите продължиха с дуел срещу победителите от кулинарния сблъсък вчера - Червените. Предизвикателството пред отборите изискваше бързина, прецизност и отлична работа в екип. И двата лагера показаха добра организация, но бизнесменът Даниел Бачорски донесе победата на своите нови съотборници. Загубата на Червените доведе и до номинация за бившата гимнастичка Петя, която беше посочена за главен виновник за неуспеха на отбора.
![](https://m4.netinfo.bg/media/images/51029/51029899/655-402-ff.jpg)
Дебют в Кухнята на Ада направи новото българско меню на Шеф Ангелов, което постави началото на вечерните резервации за Сините и Червените. Начело на кухните застанаха номинираните Петя, Патрицио и Валери. Въпреки първоначалните затруднения, Червените успяха да отбележат невиждан успех в Hell’s Kitchen, издавайки всички свои поръчки още в първата си резервация.
Ситуацията при Сините беше на противоположния полюс, където нито един от лидерите в кухнята не успя да се справи с хаоса. За най-слабо звено шеф Виктор Ангелов определи Валери Бояджийски, което означаваше и край на пътя му в кулинарното предаване.
Утре вечер в Hell’s Kitchen предстои готварско рали и нова вечерна резервация, която може да се окаже последна за още един от претендентите. Чии шофьорски умения са най-добри, как се правят понички в движение и докъде ще доведат искрите при Червените, гледайте в Hell’s Kitchen в сряда, 12 февруари, от 20:00 ч. по NOVA.
Всичко за Hell’s Kitchen може да откриете в сайта и официалните профили на предаването във Facebook, Instagram и TikTok. Гледайте подкаста “Кухнята след Ада” в NOVA PLAY, Vbox7 и YouTube.
* Моля, коментирайте конкретната статия и използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и написани само с главни букви!