За повечето хора това да станат милиардери е просто мечта, която никога няма да се сбъдне. За младата Александра Андрeсен обаче това е самата реалност, като тя дори влезе в списъка с милиардери на списание „Форбс“ и то в две поредни години - 2016 и 2017 г.
Състоянието на 20-годишното момиче от Норвегия се оценява на над 1,2 млрд. долара, което я прави и най-младата милиардерка в света.
Александра е дъщеря на Йоан Андресен – норвежки инвеститор, а парите на нейното семейство идват от търговия с тютюн.
Той ще ръководи международен екип, отговарящ за развитието, изграждането и управлението на съоръженията за чиста енергия на United Group в Югоизточна Европа
"С огромна болка Ви съобщаваме, че на 31 май ни напусна полковник професор Милан Петров, началник на ВМА в периода 1994-1998 година.", съобщиха от Военномедицинска академия в София